вул. Шевченка, 332, м. Харків

МАЙСТЕРНІСТЬ ВИКОНАННЯ МАЙСТРИ ТАКУМІ

Стародавнє японське поняття «такумі» має величезне значення для всього, що ми робимо. Наші майстри такумі є охоронцями філософії ремісників і використовують в своїй роботі всі відчуття людини для перевірки кожного аспекту дизайну і розробки автомобілів Lexus.

ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ МАЙСТЕРНІСТЬ

Майстри-такумі Lexus, або просто «такумі», володіють дорогоцінним поєднанням навичок і моральної сили. Вони досягли вершин майстерності в своїй професії і дуже скрупульозні до найдрібніших деталей в своїй роботі. Справжньою вірою в своїй перевазі і наполегливою працею вони досягають досконалості якості. Кожен майстер такумі спеціалізується в якійсь певній сфері процесу виробництва автомобілів. Це їх пристрасть і одержимість. З 7700 працівників на автозаводі в Кюсю (Kyushu) в префектурі Міята всього тільки 19 майстрів такумі. Немає вищої честі, як бути майстром-такумі в рядах наших спеціалістів.

Кожен майстер такуми має не менш ніж двадцятип’ятирічний досвід роботи в своїй сфері діяльності. Багаторічне віддане відношення до своєї справи, глибина і широта їх знань просто приголомшливі, як і їх вражаюча і тонка інтуїція.

Вони не тільки постійно відточують свою майстерність і накопичують досвід, вони так само передають їх і іншим. До них відносяться як до лідерів команд, вони зберігають традиції Lexus і заохочують інноваційний дух в новому талановитому працівникові, передаючи свої цінні навички і досвід, і роблячи кожну деталь в кожному автомобілі Lexus бездоганною.

Тест драйв

Оставьте нам свои данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Или звоните нам по телефонам: +38 (057) 763-1-777

  Консультація

  Залиште нам свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
  Или звоните нам по телефонам: +38 (057) 763-1-777


  Записатися на сервіс

  Залиште нам свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
  Или звоните нам по телефонам: +38 (057) 763-1-777


  Дякуємо за звернення!

  Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей.

  Тест-драйв

  Залиште нам свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
  Або телефонуйте нам за телефонами:
  +38 (057) 763-1-777


  lexus_logo
  12
  Оберіть зручний
  спосіб зв'язку