вул. Шевченка, 332, м. Харків
Полірування

Полірування

Сервісний центр Lexus Kharkov представляє повний комплекс додаткових послуг з догляду за вашим автомобілем. Очевидно, що всі фахівці працюють делікатно і дотримуються всі технології. Наша команда допоможе зберегти красу і первозданний вигляд вашого автомобіля.

Пара слів про правильну полірування
Перед поліруванням машину ретельно миють, протирають і сушать – так набагато легше виявити всі подряпини. Заравніваются пошкодження, а потім підбирається полірувальний матеріал для даного лакофарбового покриття, обов’язково враховується колір покриття і ступінь його зносу. Поверхня тричі обробляється поліруванням, а потім автомобіль ретельно очищається від полірувальної пилу. Мікротріщини не маскують, а вирівнюються. У автомобіля з’являється приємний блиск, а кузов отримує додаткову мікрозащіту. Після полірування ми завжди моєму машину – так ви можете побачити реальний результат роботи.

Відновлювальне полірування
Перед процедурою автомобіль очищається від всіх бітумних плям, потім майстри обробляють кузов абразивним складом. Якщо на поверхні кузова є глибокі подряпини, то деталі локально піддаються вишкуріванію для досягнення максимального результату. Потім наноситься заключний силіконовий шар, що дозволяє захистити лакофарбове покриття від зовнішнього впливу. Після такої обробки автомобіль набуває блиск і менше брудниться. Відновлювальне полірування здійснюється протягом 6-8 годин.

Захисна поліровка
Захисна поліровка – це профілактична полірування лакофарбового покриття автомобіля. На поверхню кузова наноситься силіконове або воскове покриття без абразивних речовин. Воно створює захисну полімерну плівку на лакофарбовому покритті, яка відштовхує пил і бруд. Ми ніколи не робимо захисну поліровку відразу після відновної: вся справа в тому, що в складі поліролі містяться жирові компоненти, які з часом зникають природним чином, але якщо проводити одну полірування відразу після іншої, залишиться занадто великий і жирний захисний шар – в результаті захисна полірування швидко зійде. Необхідно щоб захисна поліровка проникла в пори лакофарбового покриття. Саме тому перед обробкою кузов ретельно миють, знежирюють і висушують. Якщо не дотримуватися цих вимог, то згодом в захисному покритті з’являються розриви. Робота, яка виконується з дотриманням всіх норм, займає 2-3 години, і ніяк не менше. Важливо не тільки виправляти дефекти, а надати покриттю блиск і захистити його від впливів середовища.

Полірування фар
Полірування фар – дуже важлива процедура, про яку багато автовласників чомусь ніколи не згадують, але ж втрата видимості і дальності огляду може істотно позначається на безпеці руху. Після полірування фар поліпшується інтенсивність освітлення, а бруд набагато гірше затримується на фарах. Варто відзначити, що це недорога, але дуже корисна послуга.

Тест драйв

Оставьте нам свои данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Или звоните нам по телефонам: +38 (057) 763-1-777

  Консультація

  Залиште нам свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
  Или звоните нам по телефонам: +38 (057) 763-1-777


  Записатися на сервіс

  Залиште нам свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
  Или звоните нам по телефонам: +38 (057) 763-1-777


  Дякуємо за звернення!

  Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей.

  Тест-драйв

  Залиште нам свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
  Або телефонуйте нам за телефонами:
  +38 (057) 763-1-777


  lexus_logo
  12
  Оберіть зручний
  спосіб зв'язку