вул. Шевченка, 332, м. Харків

КАСКО

Спільно зі страховими компаніями АСК «ИНГО Украина» та СК «AXA Страхование» центр «Lexus Харків» підготував продукти страхування в залежності від ваших уподобань і фінансових можливостей. При укладанні договору страхування КАСКО ви можете вибрати ризики і сформувати індивідуальний пакет, який підходить тільки вам. Це більш мобільні та пільгові умови, які дозволяють економити бюджет і захищати своє майно.

Отримайте консультацію у страхового експерта Ольги Двухіменной – зателефонуйте за номером +380 57 763-1-777 або надішліть свій лист на пошту olga.dvuhimenna@kharkiv.lexus.ua

АСК «ИНГО Украина»

Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має 19-річний досвід роботи на ринку і стабільно займає лідируючу позицію за сумами виплат страхових відшкодувань. Компанія входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій та величиною власних активів. Член міжнародної групи «ІНГО», дочірня компанія ОСАО «Ингосстрах». 25 ліцензій на різні види обов’язкового і добровільного страхування, надає послуги корпоративним і роздрібним клієнтам.

Представлена 26 філіями і більш ніж 100 офісами для обслуговування клієнтів по всій території країни. Більш ніж 450 співробітників компанії працюють для клієнтів у всіх регіонах України.

При укладанні договору страхування ви можете вибрати ризики і сформувати індивідуальний пакет, який підходить тільки вам. Це більш мобільні та пільгові умови, які дозволяють економити бюджет і захищати своє майно.

СК «АХА Страхование»

Страхова компанія «АХА Страхування» – один з лідерів на ринку ризикового страхування України, входить до міжнародної фінансової групи «АХА» (Франція). П’ятий рік поспіль АХА – страховий бренд № 1 у світі (за результатами міжнародного агентства Interbrand). Сьогодні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів. Сукупний обсяг зібраних премій в 2013 рік склав 768,9 млн. Грн. (По МСФО), а обсяг виплат перевищив 380 млн. Грн. Прибуток компанії (по МСФО) в 2013 році склала 38,8 млн. Грн.

Філії та представництва компанії розташовані в усіх регіонах України. Регіональна мережа СК «АХА Страхування» представлена в більш ніж 200 містах України, а агентська мережа нараховує понад 2 300 агентів.

Страхова компанія «AXA Страхування» є членом «Ліги Страхових Організацій України», «Української Федерації Убезпечення», «Моторного Транспортного Страхового Бюро України» та інших професійних об’єднань.

Тест драйв

Оставьте нам свои данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Или звоните нам по телефонам: +38 (057) 763-1-777













  Консультація

  Залиште нам свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
  Или звоните нам по телефонам: +38 (057) 763-1-777


  Записатися на сервіс

  Залиште нам свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
  Или звоните нам по телефонам: +38 (057) 763-1-777


  Дякуємо за звернення!

  Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей.

  Тест-драйв

  Залиште нам свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
  Або телефонуйте нам за телефонами:
  +38 (057) 763-1-777


  lexus_logo
  12
  Оберіть зручний
  спосіб зв'язку