вул. Шевченка, 332, м. Харків
Lexus Консьєрж

Lexus Консьєрж

Офіційні дилери Lexus в Україні пропонують своїм клієнтам унікальну для українського ринку послугу – «Lexus Консьєрж». Це професійна служба, яка в цілодобовому режимі виконує найвишуканіші доручення клієнтів. Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс – її справжні переваги.

Для того, щоб поставити будь-яке завдання фахівцям служби «Лексус Консьєрж», необхідно зателефонувати за номером 247 з особистого мобільного телефону (з номерів мобільних операторів на території України) в інформаційний центр Lexus і повідомити номер своєї титанової картки. Під час перебування за кордоном послуга доступна за телефоном: +380 44 32-31-24.

«Лексус Консьєрж» гарантує якісне обслуговування і компетентний підхід до виконання запитів власників офіційних автомобілів Lexus. Незалежно від того, чи надходить запит про інформацію довідкового характеру (розклад кінотеатрів, результати спортивних подій, розклад авіарейсів і т.д.), або потрібно забронювати номер в готелі або столик в ресторані, викликати водія чи замовити квіти, фахівці служби зроблять все можливе , щоб забезпечити бездоганний сервіс і заощадити дорогоцінний час клієнта.

Скористатися всіма перевагами служби «Лексус Консьєрж» може кожен власник офіційного автомобіля Lexus. Право на користування послугою «Лексус Консьєрж» надає спеціальна титанова картка з унікальним номером. Послуга надається протягом трьох років з моменту передачі автомобіля першому покупцеві.

Оплатити замовлені через службу «Лексус Консьєрж» послуги можна готівкою або за безготівковим розрахунком – в залежності від умов оплати, вказаних постачальниками послуг.

Детальну інформацію про послугу «Лексус Консьєрж» можна отримати за номером 247 з мобільного телефону або в салонах офіційних дилерів.

Скачати брошюру Lexus Консьєрж

Тест драйв

Оставьте нам свои данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Или звоните нам по телефонам: +38 (057) 763-1-777

  Консультація

  Залиште нам свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
  Или звоните нам по телефонам: +38 (057) 763-1-777


  Записатися на сервіс

  Залиште нам свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
  Или звоните нам по телефонам: +38 (057) 763-1-777


  Дякуємо за звернення!

  Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом для уточнення деталей.

  Тест-драйв

  Залиште нам свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
  Або телефонуйте нам за телефонами:
  +38 (057) 763-1-777


  lexus_logo
  12
  Оберіть зручний
  спосіб зв'язку